Kategorijos

Kategorijos

Sunkvežimių Servisas ir Remontas

 

 

Įmonė „Ferikas“ teikia kokybiškas vilkikų, autobusų bei sunkvežimių serviso ir remonto paslaugas. Taip pat remontuojame ir gelbėjimo tarnybų automobilius. Sukaupta ilga, daugiau nei dvidešimties metų patirtis leidžia atlikti darbus greitai ir patikimai, kad kuo greičiau mašina galėtų vėl dirbti.

Serviso darbai aprėpia platų paslaugų sąrašą nuo pačių smulkiausių korekcijos ar tvirtinimo darbų, iki kėbulo tiesinimo ir dažymo. Sunkvežimių serviso paslaugos yra nuolat tobulinamos ir optimizuojamos siekiant vis geriau atlikti paslaugas, kurios yra vertinamos nuolatinių klientų.

„Ferikas“ turi naujų ir vieną didžiausių naudotų detalių pasiūlą Baltijos valstybėse, tad remonto darbams siūlome platų detalių pasirinkimą, kuris nereikalauja laiko jų pristatymui. Specializuojamės Europos vilkikų gamintojų transporto priemonių detalių tiekime ir remonto paslaugose.

Nevisada galima numatyti gedimus ar nuspėti nelaimingus atsitikimus bei tam pasiruošti. „Ferikas“ yra pasiruošęs ir galime padėti išgabenti vilkiką iš autoįvykio vietos ir suteikti greitą servisą. Prireikus gražinti vilkiką, sunkvežimį ar kitą sunkiojo transporto priemonę į kelią – susisiekite.

FERKAS

UAB „Ferikas“ sunkvežimių kėbulų servise atlieka:


vilkikų, sunkvežimių, autobusų, puspriekabių, įvairios paskirties kėbulų, spec. technikos remontą po eismo įvykių,
- rėmų bei kėbulų geometrijos matavimą ir lyginimą,
vilkikų, sunkvežimių, autobusų, puspriekabių, mikroautobusų paruošimo ir dažymo darbus.


Bendraujame su visomis draudimo bendrovėmis. Sudarome ir deriname remonto sąmatas.

Specializuotame sunkvežimių servise remontuojame automobilius po eismo įvykių. Remonto darbams atlikti galime pasiūlyti platų naudotų autodetalių pasirinkimą iš mūsų ardomų sunkvežimių ir vilkikų. Sertifikuota švediška JOSAM įranga lyginame sunkvežimių rėmus, kabinas, atliekame geometrijos atkūrimo, paruošimo bei dažymo darbus.


Tai pat atliekame šiuos remonto darbus:

einamąjį remontą,
važiuoklės (pakabos) remontą,
aušinimo sistemos remontą,
hidraulinės sistemos montavimą bei remontą,
degalų bakų montavimą,
lingių, oro pagalvių keitimą ir t. t.

Visiems darbams suteikiame garantiją.

Klientui pageidaujant sugedusią ar sudaužytą transporto priemonę savo transportu galime atsivežti į UAB „Ferikas“ servisą.


Plačiau dėl remonto darbų teiraukitės:

Tel. / Fax: +370 37 328135
Mob /: +370 612 47998
El. paštu: servisas@ferikas.lt

 

Atlikti darbai

Kabinos geometrijos atstatymas po įvykio

Išmatuota ir atstatyta vilkiko kabina po autoįvykio, kabina perdažyta ir surinkta atgal, sumontuota ant rėmo, įklijuoti nauji stiklai

Volvo FMX 6X4 remontas po autoįvykio

Konteineriams vežioti skirto sunkvežimio atstatymas po įvykio:

atstatyta rėmo geometrija, sumontuota ir nudažyta nauja kabina, naujos apdailos detalės, sunkvežimis paruoštas eksploatacijai.

MAN TGL 8.210 specialios paskirties sunkvežimio remontas po įvykio

Išlygintas ir atstatytas rėmas

Suremontuota pažeista galinė kabinos siena, perdažytos remontuotos dalys

Visiškai išardytas ir suremontuotas specialios paskirties anstatas su vandens rezervuaru, siurbliais ir kita specialia gelbėjimo įranga. Sugadintos aliuminio karkaso vietos pakeistos nauju profiliu, suremontuoti arba pakeisti kiti anstato elementai ir įrengimai.

Sunkvežimis pilnai surinktas ir paruoštas darbui

DAF XF 106, 2019m. remontas po autoįvykio
MAN TGX savivartis, 2011m.
Scania R580, 2006m kėbulo ir kabinos atnaujinimas

Sunkvežimis buvo pilnai išardytas, perdažytas rėmas, kuro bakas, galiniai tiltai. Pilnai išrinkta kabina, perdažyta, naujai persiūtas salonas. Vilkiko rėmas buvo uždengtas apsauginėmis aliuminėmis plokštėmis, kurios pagamintos pagal individualų užsakymą.

DAF 105, 2012m remontas po autoįvykio
Mercedes-Benz MP4, 2012m vilkiko rėmo lyginimas po susižirkliavimo

Remonto metu buvo dalinai nuardytas rėmas, nuimti kuro bakai, išimtas galinis tiltas, variklis. Vilkiko rėmas buvo išlygintas naudojant sertifikuotą "JOSAM" įrangą, perdažytas, pakeistas galinis traversas, atstatyta ratų ašių geometrija. Taip pat pakeistos priekinio bamperio apdailos detalės, sunkvežimis buvo pilnai paruoštas eksploatacijai.

Mercedes-Benz, MP4, 2015m. vilkiko rėmo lyginimas

Atliktas vilkiko rėmo lyginimas po autoįvykio. Dalinai nuardytas rėmas, nuimti bakai, galinis tiltas. Atstatyta rėmo geometrija, rėmas nudažytas, atliktas ratų ašių geometrijos reguliavimas.

Iveco Eurocargo, 2013m. remontas po autoįvykio

Remonto metu buvo perrinkta ir pakeista kabina, pilnai perdažyta, išlygintas savivarčio rėmas, perrinkta priekinė pakaba.