Kategorijos

Kategorijos

Apie Mus

UAB „Ferikas“ savo veiklą pradėjo 1997 m. Įmonė prekiauja naujomis ir dėvėtomis sunkvežimių ir vilkikų detalėmis. Taip pat įvairių markių vilkikais, sunkvežimiais, priekabomis ir puspriekabėmis. Priimame krovininių automobilių bei jų detalių užsakymus. Nupirktas prekes kurjeriu pristatome visoje Lietuvoje. Naudodamiesi DHL partnerių paslaugomis siunčiame dalis į visas įmanomas šalis Europoje bei už jos ribų.

 

UAB „Ferikas“ servise atliekami įvairūs komercinių transporto priemonių remonto darbai: einamasis remontas, variklių, pavarų dėžių kapitalinis remontas, hidraulikos, degalų bakų montavimas ir kt. Mūsų specialiajame servise atliekamas komercinio transporto remontas po eismo įvykių. Švediška JOSAM įranga lyginami rėmai, kabinos, atliekami paruošimo ir dažymo darbai.

Superkame vilkikus, sunkvežimius bei puspriekabes po autoįvykių, su įvairiais defektais, gali būti nevažiuojantys, išsivežame savo transportu. Įvertinsime Jūsų transporto priemonę ir sutvarkysime reikiamus dokumentus.

 

UAB „Ferikas“ turi pavojingų atliekų tvarkymo licenciją Nr. 001156, išduotą 2017 m. lapkričio 6 d., suteikiančią teisę rinkti pavojingas atliekas ir jas priduoti licencijuotiems galutiniams atliekų tvarkytojams. Ši veikla vykdoma įmonės teritorijoje adresu: Pakalnės g. 5B, Domeikava, Kauno r.

 

Bendrovės atliekų tvarkymo nefinansuoja valstybė ar kitos organizacijos, šie darbai vykdomi savo lėšomis.