Kategorijos

Naudotos sunkvežimių dalys

Katalogas

Pagaminimo metai

Superkame įvairios būklės vilkikus, sunkvežimius bei puspriekabes. Nevažiuojančius išsivešime savo transportu.

Įvertinsime Jūsų transporto priemonę ir sutvarkysime reikiamus dokumentus.

+370 698 41085

ricardas@ferikas.lt

Ieškote kokybiškų naudotų sunkiojo transporto detalių?

Sutaupykite laiko ir pinigų susisiekdami su mumis. ...

Superkame įvairios būklės vilkikus, sunkvežimius bei puspriekabes. Nevažiuojančius išsivešime savo transportu.

Įvertinsime Jūsų transporto priemonę ir sutvarkysime reikiamus dokumentus.

+370 698 41085

ricardas@ferikas.lt

Ieškote kokybiškų naudotų sunkiojo transporto detalių?

Sutaupykite laiko ir pinigų susisiekdami su mumis. Mes žinome kaip gali būti sunku rasti patikimas naudotas detales ir dalis jūsų vilkikui, sunkvežimiui, autobusui ar kitai sunkesnei technikai.

Taip pat mes žinome, kaip svarbu yra rasti geras dalis už prieinamą kainą bei sutvarkius transportą kuo skubiau leisti jį į kelią. Mūsų darbo metodai ir ilgametė patirtis leidžia pasiekti geriausių rezultatų įvertinant ardomą transportą, grupuojant detales, jas restauruojant ilgam tolimesniam darbui. Mes norime pabrėžti skirtumą tarp tiesiog pigių naudotų detalių ir patikimų detalių už prieinamą kainą.

„Ferikas“ siūlo vieną didžiausių detalių pasirinkimų Baltijos šalyse. Sandėliuojamos detalės yra įvairių modelių ir pagaminimo metų, tad galime pasiūlyti tikriausiai visų Europos transporto gamintojų detales. Visos naudotos sunkiojo transporto dalys yra puikios būklės ir atrinktos kruopščiai.

Supirkdami transporto priemones, mes didelį dėmesį skiriame detalių nusidėvėjimui ir prioritetą teikiame vilkikams su kuo mažesne rida. Dalis ir detales paveiktas smūgio, korozijos ar kito netinkamo eksploatavimo mes eliminuojame iš pardavimo sąrašo ir jos atiduodamos plastiko perdirbimui ar metalo laužui. Mūsų pagrindinis tikslas yra tiekti patikimas dalis ir visada turėti pasirinkimą iš kelių variantų. Didelis pasirinkimas ir nuolat ardomi vilkikai leidžia tai užtikrinti.

Visos parduodamoms dalims ir detalėms mes suteikiame garantiją. „Ferikas“ sandėliuose yra dauguma sunkiojo transporto dalių, tai: varikliai, transmisijos, hidraulika, kabinos, važiuoklės, elektronikos valdymo blokai, kuro bakai, kėbulo bei apdailos dalys ir kita. Taip pat prekiaujame puspriekabėmis ir jų dalimis. Dėka patikimų detalių ir greito aptarnavimo mes turime nuolatinių klientų iš įvairių pasaulio šalių. Pristatome dalis ir detales į jūsų pasirinktą vietą kurjerių pagalba.

Tvirtas ir patikimas įpakavimas užtikrina saugų detalės pristatymą nepažeidžiant jos. Jei neradote reikiamos detalės mūsų internetiniame puslapyje – skambinkite arba rašykite. Mes kiekvieną dieną ardome naujus vilkikus ir plečiame savo sandėlį, tad susisiekus, mūsų darbuotojai suteiks naujausią informaciją ir konsultaciją. „Ferikas“ dirbtuvėse galime reikiamas dalis ar detales pakeisti ir atlikti remonto darbus.

 

More

Naudotos Vilkikų ir Sunkvežimių Dalys

puslapyje